Intencje  mszalne 16 - 23   VII 2017

XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 16  VII    (kolekta na nasz kościół)                                   

 8.00 - za + męża Gerarda, rodziców z obu stron, siostry Elżbietę i Ernę, brata Ryszarda, 3 szwagrów, dziadków Szlosarek, Dudek i ++ z pok.

 

11.00 - do B. Op. pw. św. Jadwigi za Parafian; 1) za + Emilię Matlok, jej męża Józefa i ++ z pok. 2) za + ks. Wiktora Pielesza (od mieszkańców Świętoszowic) 3) za + Łucję i Mariana Fordymackich Wiktorię i Józefa Gęza, Jana, Klarę i Zofię Stypa, Krzysztofa Stypa i ++ z pok.

 

PONIEDZIAŁEK   -  17  VII 

18.00 – do B. Op. pw. MBNP i św. Jadwigi z podz. za otrzym. ł. z ok. 35 rocz. ślubu Gabrieli i Janusza Stefańskich z pr. o bł. i  zdr. dla całej Rodziny

 

WTOREK  -  18 VII

18.00 – do B. Op. przez wstaw. św. Jadwigi za Parafian; 1) za + Gertrudę Jaksik, rodz. Jadwigę, Annę i Brunona Szczeponik, Martę i Franciszka Jaksik, siostrę Marię 2) do B. Op. pw. MBNP i św. Jadwigi z prośbą o dobry przebieg leczenia i o zdr. dla całej Rodziny 3) za ++ rodz. Tomasza i Anastazję Boczar, braci o. Jana i Franciszka (od s. Marii i s. Teresy) 4) za ++ rodz. Alfreda i Adelajdę Koziol, Ewalda Fliegel, dziadków, pokr. i d. w cz. c.

 

ŚRODA -  19  VII 

 9.00 – za + Emila, Edytę i Alfreda Wilczek, dziadków Wilczek, Kocjan, Roberta, Annę i Karola Wicha, rodzeństwo i Henryka Kudlek

 

CZWARTEK  -  20  VII   bł. Czesława

 9.00 – za ++ rodz. Stanisława i Eudokię Mazur, brata Józefa, ++ z rodz. Rut, Pawlenko, Anastazję Iwan, krewnych i Alfreda Skandy

 

PIĄTEK  - 21  VII   

 9.00 – za + Zygfryda Samol, rodz. Jana i Emilię Samol, syna Ernesta, 2 siostry Agnieszkę i Cecylię, rodz. Pawła i Agnieszkę i ++ z pok.

 

SOBOTA  -  22  VII    św. Marii Magdaleny

12.00  - w int. nowożeńców Kaczmarek – Alamoda

14.00 – w int. nowożeńców Piecha - Strzelczyk

 

18.00 - za ++ rodz. Katarzynę i Szczepana Kamińskich, Rozalię i Karola Duraj, matkę Jarosławę Konieczną, siostry Weronikę, Annę, Anielę, Marię, 4 szwagrów i ++ z pok.

XVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 23  VII    (kolekta na Diecezjalny Fundusz Oświatowy)                                                             

 8.00 - za + męża Emila Michalik w dn. ur.

11.00 - do B. Op. pw. św. Jadwigi za Parafian; do B. Op. pw. św. Jadwigi z podz. za otrzym. ł. z ok. 5 rocz. ślubu

         - w int. rocz. dz.:  Franciszka Mainka i Jakuba Gellner