Ogłoszenia parafialne

21 V 2017


1.        Dziś po południu o 14.30.  zapraszam  na chwalenie Maryi  pieśniami Chóru  „Jadwiżki”.

 

2.        Nabożeństwa majowe będą codziennie po Mszy  św. za wyjątkiem soboty. 

 

3.        Od jutra obchodzimy Dni Krzyżowe. Udajemy się do krzyży, aby Chrystusa wstępującego do Ojca prosić o urodzaje i błogosławieństwo w pracy. We wtorek Msza św. o urodzaje. Procesje do krzyży. W poniedziałek do Świętoszowic; w środę do krzyża za stawem.

 

4.        W czwartek po Mszy św. spotkanie dla Rodziców dzieci I-szokomunijnych.

 

5.        W piątek wieczorem Msza św. w intencji wszystkich Matek. Zapraszam Matki i wszystkie Wasze dzieci na modlitwę za Was (nie będzie Mszy szkolnej dla dzieci w środę i w czwartek dla młodzieży).

 

6.        Na terenie naszej Gminy pojawiają się akty wandalizmu, zniszczeń przystanków i innych obiektów.  W razie zauważenia czegoś niepokojącego nasza Policja prosi o natychmiastowe powiadomienie, nawet anonimowe. Tel:  112, 997 lub  696 097 891(radiowóz).

 

7.        W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich

 

8.        Dziękuję Ziemięcicom za sprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła: Świętoszowice:  27  V - Michalik, Wlochowicz, Zgobisz, Smęt, Szlosarek, Oleszko, Szmid, Bobeł. Klucz u kościelnego. Nie zamykamy kościoła jeśli sprzątanie jest rano. Kto w danym dniu nie może to niech się zamieni, aby nikogo nie  brakowało.

 

9.      Bóg zapłać za Wasze dzisiejsze ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na nasz kościół.

 

Chryste Zmartwychwstały, Tobie cześć i chwała!


Św. Jadwigo, módl się za nami.