Ogłoszenia parafialne

26 III 2017

 

1.     Dziś o 14.30 zapraszam serdecznie na Gorzkie Żale. Kazanie pasyjne głosi ks. Rafał Janiszek  z Pyskowic. W czasie Gorzkich Żali składamy ofiary na Boży Grób.

 

2.     Jutro w poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

 

3.     Dzieci i Młodzież zapraszam na Mszę w piątek o 17.45. Po Mszy św. Droga Krzyżowa.

 

4.     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach ogłasza nabór kandydatów na rodziców zastępczych. Informacje – PCPR, ul. Opolska 21a, tel.  323818101 (p. Anna Gierad-Haida)

 

5.       W piątek 7 kwietnia Droga Krzyżowa w Świętoszowicach. Rozpoczęcie o 16.45. Msza św. bezpośrednio po Drodze Krzyżowej.

 

6.      Za tydzień rozpoczynamy 3-dniowe Rekolekcje Wielkopostne. Nauki będzie głosił   o. Mirosław Prochera, franciszkanin z Gliwic.

 

7.        Ks. Bp Ordynariusz zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Gliwickiej.

 

8.         W przedsionku do nabycia książka – modlitewnik z płytą z pieśniami  o św. Jadwidze po 15 zł oraz  świece wielkanocne  Caritasu - małe 3 zł, a duże po 10 zł.

 

9.         Sprzątanie kościoła Ziemięcice:  1 IV - Mainka, Mainka, Lewicki, Rother, Smolarczyk, Iwan, Szuwald, Molenda, Mainka. Klucz u kościelnego. Nie zamykamy kościoła jeśli  sprzątanie jest rano. Kto w danym dniu nie może to niech się zamieni, aby nikogo nie  brakowało.

 

 

10.  Bóg zapłać za Wasze dzisiejsze ofiary na nasz kościół . W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. 

 

Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami!


Św. Jadwigo, módl się za nami!