Ogłoszenia parafialne

15 IX 2019

 

1.    W związku z pracami na wieży bardzo proszę o wchodzenie w ciągu dnia do kościoła od strony biblioteki i probostwa.

 

2.  Jutro w poniedziałek przypada 16-ty dzień miesiąca. Zapraszam na Mszę zbiorową (nie będzie we wtorek) i nabożeństwo ku czci św. Jadwigi, naszej Patronki.

 

3. We wtorek o g. 18.45  w bibliotece odbędzie się Zebranie Wiejskie sołectwa Ziemięcice

 

4. W środę Msza św. szkolna dla dzieci ze szkół podstawowych.

 

5. W czwartek Msza św. dla uczniów szkół ponadpodstawowych (młodzież). Ci, którzy  chcą być bierzmowani w II klasie uczestniczą w tej Mszy św. od klasy pierwszej.

 

6. W Żernikach przy Centrum Medycznym AKAIMED w dniach 17 i 18(wtorek i środa)września będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet od 50 – 69. Szczegóły na ulotkach i plakacie.

 

7. Młodzież naszej parafii serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w XIII Nocnej Pieszej Pielgrzymce do MB Pokornej w Rudach. Termin: 20/21 września 2019 r.

 

8. Sprzątanie kościoła Świętoszowice: 21 IX - Magiera, Ksionsyk, Ksionsyk, Ciupka, Jasiński, Sznapka, Grzeganek, Kierat.  Klucz u kościelnego.

 

9. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. odnowienie przysięgi małżeńskiej. Niech małżonkowie usiądą razem.

 

10.Bóg zapłać za Wasze dzisiejsze ofiary na Stolicę Apostolską. W przyszłą niedzielę kolekta na nasz kościół i zbiórka specjalna na opał.